€ 12,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kobiet sprzątanie domów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 17:47

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów. Zatrudnienie dla kobiet w willowej dzielnicy Hamburga. Wymagana podstawowa znajomość języka. Przewidujemy miłe środowisko, dużą samodzielność oraz dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg.
Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto za godzinę.

Opis stanowiska:
są to głównie prace porządkowe takie jak odkurzanie, mycie okien i podłóg, zmywanie, ścieranie kurzy, prasowanie i tym podobne zajęcia. Możliwe dorobienie poprzez proste prace w ogrodzie.

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy;
  • kontaktowość i miła aparycja;
  • dokładne wykonywanie obowiązków:
  • rzetelność i punktualność;
  • poczucie estetyki;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Oferujemy:

  • dobre stawki godzinowe;
  • strój służbowy;
  • pracę pod opieką polskiej koordynatorki;
  • stabilną pracę;
  • umowę na niemieckich warunkach.

Aplikacja:
Zapraszamy do składania aplikacji zawierających CV po polsku lub niemiecku pod adres neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie domów, Hamburg.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-dla-kobiet-sprzatanie-domow-hamburg-w-willowej-dzielnicy/

ID ogłoszenia: 4865697c3cfa8f53