€ 10 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B UBER Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 00:45

Dostępna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Chętnie zatrudnimy Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego przy przewozie osób dla Ubera.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu osób na zlecenie firmy Uber z płatnościami bezgotówkowymi
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku oraz dbanie o stan techniczny samochodu

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dobra orientacja w terenie
  • świetna organizacja czasu
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • wysoka kultura
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dbałość o służbowe auto
  • brak uzależnień
  • dobre nastawienie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu niedrogiego zakwaterowania
  • służbowe auto dobrej klasy, telefon z aplikacją oraz kartę paliwową
  • zatrudnienia w Niemczech od zaraz w oparciu o legalną umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfach-losungen-cv@germanymail.com z dopiskiem

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-kat-b-uber-monachium/

ID ogłoszenia: 3835939b2a94c581