€ 2100-2500 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie osób Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 21 października 2017 23:35

Dostępna od zaraz możliwość pracy w Niemczech przy przewozie klientów premium. Oferta ze Stuttgartu dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: około 2100-2500 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu osób VIP luksusowymi samochodami służbowymi
  • do obowiązków pracownika będzie należało dbanie o samochód – oddawanie na myjnię lub do serwisu, uzupełnianie płynów, odkurzanie wnętrza

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • elastyczność i otwartość
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • brak uzależnień
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • kultura osobista i nienaganny wygląd
  • pełen profesjonalizm
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z perspektywą podwyżki
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania
  • szkolenia dla pracowników
  • samochód wysokiej klasy do dyspozycji
  • stój do pracy – garnitur i obuwie
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Przewóz osób-kierowca kat.B, Stuttgart”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-przewozie-osob-od-zaraz-kierowca-kat-b-stuttgart/

ID ogłoszenia: 98659ebaf6988e9a