€ 1450 € brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie ciastek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 19 marca 2016 17:06

Fabryka słodyczy z Dortmundu od zaraz poszukuje osób chętnych do pakowania ciastek na produkcji. Praca w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: 1450 euro miesięcznie brutto.

Miejsce: Dortmund.

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu ciastek;
  • układanie ciastek po 12 sztuk i umieszczanie w maszynie pakującej;
  • kontrola jakości opakowań;
  • układanie gotowych paczek w pudełkach;
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • duża sprawność manualna;
  • aktualna książeczka sanepid;
  • doświadczenie jest mile widziane;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • predyspozycje do wykonywania zadań w grupie;
  • plusem będzie znajomość norm ISO 22000 oraz HACCP;
  • odpowiedzialność;
  • dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • szczegółowe szkolenie pracownicze;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu dla pracowników;
  • opcja płatnego zamieszkania w dobrym standardzie (200 euro);
  • opcja podjęcia pracy stałej lub tymczasowej;
  • pomoc w ewentualnych sprawach formalnych.

Dla kandydatów:
CV (najlepiej w języku niemieckim) prosimy wysyłać na adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy o zamieszczenie dopisku w tytule: „PAKOWANIE CIASTEK, Dortmund 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-dortmund/

ID ogłoszenia: 26656ead06534cf0