€ 1540 euro miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji jogurtów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 22:22

Od zaraz poszukujemy pracowników na produkcję jogurtów w Düsseldorfie. Praca w Niemczech bez znajomości języka przy kontrolach jakości oraz sporządzaniu ekstraktów smakowych według określonej receptury.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1540 euro miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie ekstraktów smakowych na produkcji jogurtów;
  • kontrole jakości;
  • pakowanie gotowych wyrobów przy taśmie;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • wykonywanie pracy według określonego sposobu;
  • umiejętność wykonywania zadań w grupie;
  • dbanie o sprzęt, surowce oraz ubranie robocze;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • motywacja do pracy;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 200-250 euro miesięcznie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i składki;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • stabilne i legalne zatrudnienie.

Dla kandydatów:
CV w języku polskim lub angielskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: „Oferta pracy w Niemczech na produkcji jogurtów”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-jogurtow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 32457588cd728bb2