€ 2000 EUR/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie z napojami Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 30 października 2018 20:42

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z napojami. Poszukujemy osób również bez znajomości języka do zatrudnienia w hurtowni z Dortmundu przy kompletowaniu zamówień. Jest to umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Dortmund.

Pensja: 2000 EUR miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień dla klientów magazynu;
  • obsługa skanera ręcznego z polskim oprogramowaniem i wózka paletowego.

Wymagania:

  • kondycja na dobrym poziomie;
  • sprawność manualna;
  • wytrzymałość fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność działania w grupie;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne 250 euro od osoby miesięcznie;
  • szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na zmiany;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • możliwość stałego zatrudnienia dla najlepszych;
  • dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej;
  • rozwój osobisty – nauka nowych rzeczy.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem i kilka słów na swój temat pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/10/2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 8045bd86f29d9f25