€ 10 e/h netto

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 28 września 2016 16:20

Oferta pracy w Niemczech na budowie w charakterze glazurnika. Atrakcyjne ogłoszenie zatrudnienia dla pracowników budowlanych w Stuttgarcie dostępne od zaraz z dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany, glazurnik

Miejsce: Stuttgart

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • praca przy wykończeniach polega na układaniu płytek i kafelków, a także na fugowaniu
  • zadaniem pracownika jest wyrównywanie powierzchni oraz zadbanie o sprzęty i materiały

Wymagania:

  • własny transport do Niemiec
  • gotowość do natychmiastowego zatrudnienia
  • posiadanie doświadczenia minimum 5 lat w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • precyzja i samodzielność
  • poważne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • mieszkanie gratis na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was nasza oferta prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z cv na adres: rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w tytule „GLA/916/DE”. Skontaktować można się również telefonicznie pod numerem: 032 746 57 40 lub 032 746 01 46 w godzinach 9-15 w dni robocze.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-dla-polakow-w-budownictwie-dla-glazurnika-stuttgart/

ID ogłoszenia: 90157ebc8200c602