€ do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla spawaczy MAG w Magdeburgu 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 7 lipca 2018 05:08

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Magdeburga poszukuje obecnie wykwalifikowanych spawaczy MAG do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz w branży przemysłowej 2018.

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.
SPAWACZ MAG
Stanowisko: Spawacz MAG
Lokalizacja: Magdeburg
Zakres obowiązków:
spawanie metodą MAG konstrukcji stalowych
montaż według rysunku technicznego
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego mile widziana
doświadczenie na ww. Stanowisku
uprawnienia spawalnicze
mile widzany samochód
Oferujemy:
umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
zapenione zakwaterowanie , pokoje max. 2-3 osobowe
możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523 , 575 440 254

ID ogłoszenia: 4585b2a33cac1426