€ 12,84 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka magazyn słodyczy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:20

Opcja fizycznej pracy w Niemczech na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe jest od zaraz w hurtowni słodyczy dla par przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień klientów
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie raportów oraz aktualizowanie baz danych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem oraz załadunkiem towarów

Wymagania:

  • zdolność logicznego myślenia
  • pełna samodzielność
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 150 euro za osobę lub 250 od pary
  • pracę w godzinach 8-16 oraz jedna zmiana w tygodniu do 22
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w pełnym wymiarze godzin
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością stałego zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na magazynie słodyczy – Hamburg, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 9835a724ba257be5