€ od 1200 do 1500 euro /mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B – busa Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:23

Poszukujemy pracowników do firmy transportowej z Wiesbaden. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków jako  kierowcy kat.B – busa do 3,5t przy rozwożeniu paczek.

Stanowisko: Kierowca busa

Lokalizacja: Wiesbaden

Wynagrodzenie: od 1200 do 1500 euro /mc

Obowiązki:

  • Zadania dotyczące przewozu dokumentów oraz wszelkiego rodzaju przesyłek na wyznaczonym obszarze.
  • Kontrolowanie stanu pojazdu.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim lub angielskim
  • dobra kondycja
  • czynne prawo jazdy kat.B do 3,5 t i posiadanie uprawnień nie krócej niż 3 lata

Oferujemy:

  • pracodawca organizuje miejsca zakwaterowania
  • wsparcie w sprawach urzędowych i zbieraniu niezbędnych dokumentów
  • dobre warunki pracy i zgrany zespół

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy na stronie:

Praca Niemcy dla kierowców busa do 3,5t z kat. B w Wiesbaden

ID ogłoszenia: 7395478a7b762488