€ 1650 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja lodów 2019 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 3 grudnia 2016 04:18

Producent lodów i deserów mrożonych z Berlina oferuje możliwość zatrudnienia od stycznia 2019. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka na produkcji w warunkach chłodniczych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów i deserów lodowych
Wakaty: 6
Czas trwania umowy: 6 miesięcy
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od stycznia 2019

Zakres zadań:

  • mieszkanie i odmierzanie składników
  • przygotowywanie mas
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • kontrola jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na okres 6 miesięcy od stycznia
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • znajomość podstawowych zasad do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • zamieszkanie w cenie 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 200 euro za miejsce w pokoju 2-3 osobowym
  • pracę na okres próbny, trwający pół roku
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w sprawach formalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjalodow01/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2017-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 1385841e2b49574d