€ 1600 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji lodów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 20:33

Fabryka z Hamburga od zaraz posiada wakaty na produkcji lodów. Oferta tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia w podobnej pracy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Pensja miesięczna: 1600 euro miesięcznie.

Opis stanowiska pracy:
nowi pracownicy zajmują się przygotowaniem składników, sporządzaniem mieszanek smakowych, kontrolowaniem jakości a także pakowaniem lodów. Kierownik może zlecać również inne zadania. Jest to oferta tymczasowa na okres wzmożonego ruchu na produkcji lodów. Zadania realizowane są w trybie zmianowym.

Wymagania:

  • samodzielność i zaradność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • ścisła higiena osobista;
  • chęć do nauki nowych rzeczy;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dyspozycyjność na okres wakacyjny.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • zatrudnienie zmianowe;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • nowoczesne środowisko pracy;
  • możliwość nauki nowych rzeczy.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy wysyłać pod poniższy adres. W aplikacji prosimy umieścić informacje na temat doświadczenia, dyspozycyjności oraz znajomości języka niemieckiego.

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Produkcja lodów i sorbetów, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-hamburg-bez-jezyka-na-produkcji-lodow/

ID ogłoszenia: 44457618e55466fd

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji lodów od zaraz Hamburg”

  1. WITAM JESTEM GOTOWY DO PRACY OD ZARAZ

    MÓJ TEL 694148540 POZDRAWIAM

  2. Sehr geehrte Damen und Herren,

    Wir sind Studenten aus Polen. Wir werden in 2016 – 22 Jahre alt und sind ein Paar seit 3 Jahren. In die Sommerferien 2016 moechten wir arbeiten; wir sind sofort verfügbar bis Ende August. Wir möchten zusammen arbeiten, wir sind verantwortlich, pünktlich,ehrlich, hilfreich und suchtfrei.

    Wenn Sie zusätzliche Informationen benötigen, stehen wir Ihnen gerne jederzeit zur Verfügung.

    Auf Wünsch schicken wir Ihnen gerne weitere Informationen zu.

    Über eine positive Antwort von Ihnen wurden wir sehr freuen.

    Mit freundlichen Grüßen,

    Piotr Porada und Klaudia Kęsoń