€ od 9,80 GBP za godzinę

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie sera dla par od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 6 lipca 2016 20:44

Od zaraz praca w Niemczech do podjęcia dla par. Zatrudnienie przy pakowaniu sera bez znajomości języka w Essen. Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia. Atrakcyjna propozycja dla osób chcących nauczyć się nowych rzeczy.

Stanowisko: pakowacz sera.

Lokalizacja pracy: Essen.

Stawka godzinowa: od 9,80 euro za godzinę, po 3 miesiącach podwyżka do 10,80 euro za godzinę.

Zadania na stanowisku pracy:

  • pakowanie sera na tacki zgodnie z podaną ilością sztuk lub wagą;
  • umieszczanie tacek w maszynie pakującej;
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania wobec kandydatów:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • przestrzeganie norm BHP;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaletą;
  • odpowiedzialne podejście;
  • efektywność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • pracowitość;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • ważna książeczka sanepidu.

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • dokładne przeszkolenie;
  • pracę dla par;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • zatrudnienie na dwie zmiany w pełnym wymiarze godzin;
  • strój służbowy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie sera dla par, Essen”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-sera-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 181577d61e2d61cb

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie sera dla par od zaraz Essen”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kuzynem cv wysłałem na email.