€ 8,50 euro brutto plus dieta

Ogłoszenie: praca w Niemczech przy rozbiórkach budowlanych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 29 września 2013 23:10

Firma budowlana pilnie poszukuje pracownika przy rozbiórkach. Praca w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych w budownictwie przy sortowaniu i pakowaniu materiałów do recyklingku i utylizacji

Stanowisko: Pracownik do rozbiórki

Miejsce: Niemcy

Płaca: 8,50 euro brutto

Liczba wakatów: 5

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Wykonywanie wszelkich prac pojawiających się przy rozbiórkach.
  • Do zadań należeć będzie przygotowywanie budynków,
  • Obowiązkiem będzie demontaż elementów takich jak: okna, drzwi, meble
  • Pracownik będzie miał za zadanie również sortować i pakować to co nadaje się do przetworzenia i utylizacji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego auta
  • fachowość, niezawodność, dobra organizacja czasu
  • znajomość materiałów

Oferta:

  • Praca w systemie zmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości: 8,50 euro brutto plus dieta20 euro za przepracowany dzień
  • 3 miesiące okresu próbnego
  • zamieszkanie przez okres próbny na koszt pracownika- następnie pomoc przy znalezieniu lokum

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV na adres:

  • j.osetek@wup.zgora.pl

źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1413

ID ogłoszenia: 3275245537bb9d93

2 komentarze na “Ogłoszenie: praca w Niemczech przy rozbiórkach budowlanych od zaraz”

  1. pracownik fizyczny ekipa 5osób na 30 września 2013 @ 10:26

    jesteśmy zainteresowany język angielski komunikatywny prawo jazdy kat B własny transport ekipa 5 osób w tym jedna może komunikować się w języku niemieckim tel: 506246140 czekam na kontak.

  2. JESTEM zainteresowany,znam j.niemiecki b.dobrze,pracowałem na podobmym ,stanowisku .posiadam prawo jazdy oraz własne auto.prosze o kontakt tel.514507407