€ od 8.00

Ogłoszenie: praca Niemcy w budownictwie murarz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 26 września 2013 09:38

Firma budowlana zatrudni murarza do budowy domu mieszkalnego. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech możliwej od zaraz w budownictwie przy murowaniu i tynkowaniu.

Stanowisko: Murarz

Miejsce: Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: pracownicy z działalnością gospodarczą: 11.20 na godzinę, pracownicy bez działalności gospodarczej 8 na godzinę

Zadania:

  • Wykonywanie zadań murarskich przy budowie domu mieszkalnego.

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie przynajmniej podstawowym
  • odpowiednie kwalifikacje murarskie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość do podjęcia pracy na 2 miesiące
  • posiadanie własnej działalności będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Około 160 godzin pracy w miesiącu
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:

  • Prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres: info@av-merkel.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20bnki/

ID ogłoszenia: 1075242cd41056b6