€ do uzgodnienia

Ogłoszenie Niemcy praca dla pakowacza zabawek od zaraz w Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Opublikowany: 23 października 2014 14:45

Producent zabawek z Darmstadt poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku Pakowacza. Oferta od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu na magazynie.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Darmstadt

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Ogólne zadania magazynowe w zależności od zapotrzebowania.
  • Głownie pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie zabawek, jednak inne zadania np: zbieranie zamówień czy skanowanie również może zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – zdolność do przeprowadzenia swobodnej rozmowy
  • doświadczenie w pracach magazynowych
  • możliwość pilnego wyjazdu do Niemiec – praca od zaraz
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych oraz własny samochód

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • miejsce zakwaterowania zorganizowane
  • atrakcyjne zarobki plus premie
  • pracodawca zgodnie z umową opłaca ubezpieczenie oraz składki

Aplikacja:
Ze względu iż jest to praca od zaraz prosimy o pilne zgłoszenia
Aplikacje prosimy przesłać poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-zabawek-niemcy-2540120.html

ID ogłoszenia: 2075448e8e401ebf

1 odpowiedź na “Ogłoszenie Niemcy praca dla pakowacza zabawek od zaraz w Darmstadt”

  1. Alicja, Andrzej na 23 października 2014 @ 21:00

    Szanowni Państwo,

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy na stanowisku pakowacza w Darmstadt.
    Obecnie przebywamy w okolicach Darmstadt – Biebesheim, toteż jesteśmy gotowi
    do natychmiastowego przyjazdu i podjęcia pracy.
    Posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie, znamy j.niemiecki. Dysponujemy autem.

    Tel. +49 151 639 138 57

    Alicja i Andrzej Stankiewicz