€ 450 euro

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu dla Polaków Heimbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heimbach
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:31

Firma świadcząca usługi sprzątania z Heimbach poszukuje pracowników fizycznych jako sprzątacz – sprzątaczka. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Heimbach lub Leiwen

Zarobki: 450 euro

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sprzątać mieszkania oraz lokale.
  • Firma zlecenia sprzątania ma od banków, fabryk, biur itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność efektownego rozplanowania obowiązków
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dokładność
  • obowiązkowość
  • rzetelność

Oferujemy:

  • zarobki w wysokości 450 euro przy 12 godzinach tygodniowo pracy
  • osoby zainteresowane dłuższą współpracą mogą liczyć na pełny etat
  • zwrot kosztów podróży
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec
  • nasi pracownicy zajmą się gromadzeniem i tłumaczeniem dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

ID ogłoszenia: 25545535049b112