€ 14,80 euro/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 22:48

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla 2 kandydatów z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Duisburgu przy sprzątaniu aquaparku z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,80 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zespołowym sprzątaniu całej powierzchni aquaparku
  • zadaniem pracownika będzie czyszczenie toalet, sprzątanie przebieralni, pryszniców, części restauracyjnej oraz biur

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • preferowane do zatrudnienia są osoby z doświadczeniem
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • środki i narzędzia niezbędne do pracy
  • zatrudnienie z okresem próbnym oraz perspektywą przedłużenia
  • strój roboczy
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sprzątanie aquaparku, Duisburg/06/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-aquaparku-duisburg/

ID ogłoszenia: 6335b28bc3b15d37