€ 10,50-13,50 euro/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie kina bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 16 maja 2018 00:31

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w Essen przy sprzątaniu sal kinowych. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla 5 kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczna wakatów: 5

Stawka godzinowa: od 10,50 do 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w nowoczesnym kinie
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie wszystkich pomieszczeń oraz dbanie o czystość sal po każdym seansie

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • sumienne i dokładne wypełnianie zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech możliwe od zaraz
  • zakwaterowanie przez 3 miesiące w cenie 220 euro, następnie pomoc w znalezieniu lokum
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatkowo płatne weekendy i dni wolne

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Sprzątanie kina od maja 2018, Essen – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-kina-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 4095afb64ec52a68