13 euro za godzinę brutto €

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu klinki Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 25 kwietnia 2017 23:43

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: 13 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu pomieszczeń kliniki stomatologicznej
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało dezynfekowanie powierzchni, wyrzucanie śmieci, wycieranie kurzu, mycie podłóg, itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za włączanie lamp bakteriobójczych oraz układanie gazet w poczekalni
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dokładne wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • szansę na stałe zatrudnienie w Niemczech dla najlepszych pracowników
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej, Hamburg”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-hamburg-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej/

ID Ogłoszenia: 21758ff9e8383f9e

367 liczba wyświetleń, 4 dzisiaj