€ 1900-2250 euro/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 27 lipca 2018 21:59

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie ze sprzętem IT. Od zaraz zatrudnimy w hurtowni z Hamburga dla 2 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Płaca: od 1900 do 2250 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu języka i doświadczenia

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni ze sprzętem IT
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem produktów na podstawie listy, pakowaniem oraz przygotowywaniem paczek do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zabezpieczanie towarów na czas transportu oraz aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zdolność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • brak spóźnień
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony
  • szansę na dłuższą współpracę dla najlepszych
  • zaplecze socjalne
  • zakwaterowanie na miejscu za 250 euro miesięcznie
  • wsparcie koordynatora
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: magazyn-z-IT/07/18 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-sprzetu-it-hamburg/

ID ogłoszenia: 8525b5b775d8ddb9