€ do uzgodnienia

Ogłoszenie: Fizyczna praca Niemcy na magazynie Bawaria od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 23 września 2013 01:05

Poszukiwany pracownik fizyczny na magazyn w Bawarii. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla lidera zespołu przy pakowaniu, wysyłce i drobnych tłumaczeniach od zaraz.

Stanowisko: Pracownik Magazynowy

Miejsce: Bawaria

Pensja: do uzgodnienia

Termin: praca od 20.10.2013

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie kompletowanie zamówień na magazynie, przygotowywanie i pakowanie produktów do wysyłki. Obowiązkiem pracownika będzie pełnienie funkcji lidera zespołu oraz tłumacza. Zadania będą wykonywanie za pomocą wózka widłowego (Ameise) i ręcznego. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiadał również za wykonywanie innych prac pomocniczych.

Wymagania:

  • przynajmniej 4 miesięczne doświadczenie w podobnej pracy
  • koniecznie: dobra znajomość języka niemieckiego, na poziomie B2/C1- znajomość języka potrzebna do wykonywania tłumaczeń
  • umiejętność obsługi wózka widłowego typu Ameise i wózka ręcznego
  • dobra organizacja czasu pracy
  • motywacja do podjęcia pracy
  • umiejętność pracy w grupie oraz zdolności przywódcze
  • możliwość pracy zmianowej
  • posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • praca na niemieckich warunkach na pełny etat
  • zamieszkanie
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:

  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: praca.niemcy@workexpress.pl

z dopiskiem: Nr referencyjny: PM/DE/09

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-z-bardzo-dobra-znajomoscia-jezyka-niemieckiego-2036915.html

ID ogłoszenia: 44523f5cdc0b78b