€ 1850 - 2250 EUR/mc

Ogłoszenie bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz magazyn z obuwiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 20:09

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z obuwiem. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla Polaków przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 – 2250 euro miesięcznie do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Nr. ref.: mg/a4/11/18.

Wakaty: 4.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie towarów według zamówienia złożonego online;
  • pakowanie towarów;
  • inwentaryzacja – liczenie towarów;
  • pilnowanie porządku na magazynie;
  • przygotowanie obuwia do wysyłki.

Oczekiwania:

  • umiejętność działania w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • uczciwość i punktualność;
  • motywacja do pracy;
  • doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego będą mile widziane;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • przyjazne nastawienie i bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie na początku;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • prawo do płatnego urlopu;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dofinansowane wyżywienia.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem i aktualnymi danymi kontaktowymi prosimy wysyłać pod adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-magazynie-z-obuwiem-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 5955bffe264af47b