€ 6,40 + bezpłatne zakwaterowanie

Oferty pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek od zaraz Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2014 01:34

Gospodarstwo sadownicze z Badenii-Wirtembergii zatrudni osoby do zbioru śliwek w sadzie. Wakacyjna praca w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnym na terenie pracodawcy. Atrakcyjne oferta pracy sezonowej dla Polaków.

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsc pracy: Badenia-Wirtembergia
Zarobki: 6,40 euro brutto
Liczba wakatów: 4

Zadania:
Fizyczna praca w sadzie śliwkowym polegająca na zbieraniu owoców z drzewek jak również, owoców znajdujących się na ziemi. Wstępne sortowanie pod względem jakości. W gospodarstwie produkowane jest również wino, i potrzebni są pracownicy do tego procesu.

Wymagania:
– siła fizyczna, sprawność, wytrzymałość
– gotowość do pracy w wakacje
– aktualne zaświadczenie o niekaralności
– mile widziane osoby dysponujące własnym środkiem transportu

Oferujemy:
– ciekawą i dobrze płatną pracę sezonową
– darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu lub domu
– dostęp do aneksu kuchennego, łazienki, świeżej pościeli
– oferta bez wyżywienia

Jak można składać aplikację?

Mogą się Państwo z nami kontaktować w języku niemieckim. Prosimy o kontakt drogą mailową na adres wein-obstbau-riedel@t-online.de.

źródło: pracasezonowa-w-niemczech.pl

ID ogłoszenia: 9353a781dedd9bd

6 komentarzy na “Oferty pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek od zaraz Badenia-Wirtembergia”

  1. Witam serdecznie. Oferta pracy wzbudziła moje zainteresowanie po konsultacji ze znajomymi byli byśmy w stanie wyjechać nasz wiek to 19-23lata. Doświadczenie w zbieractwie owoców posiada każdy z nas miej lub więcej lecz nie boimy się ciężkiej pracy, jeden z znajomych posługuje się językiem niemieckim w stopniu średnio zaawansowansowanym reszta w stopniu podstawowym. Jesteśmy w stanie wyruszyć w każdej chwili. Mój nr telefonu : 790-728-462

  2. Ich kann gerne fahren sofort zum diese Job.Ich bin uber 50,Erfahrung, viel Kraft, Fuhrenschein B,Tel.0048667433199.

  3. dominisia25 na 25 czerwca 2014 @ 13:04

    Witam razem z siostrą jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy gotowe podjąc prace od zaraz . Jesteśmy nie karane, wytrwałe i chętne do pracy. Prosimy o kontakt, Pozdrawiamy.
    kontakt: dgoda4533@gmail.com

  4. Witam, ja i 3 znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą ( wiek 19-24 lata). Jesteśmy pracowici i gotowi do pracy od zaraz. Mamy własny transport. Proszę o kontakt 883592892

  5. Witam. Jestem z siostrą i mamą zainteresowana tą ofertą. Bardzo nam zależy na takiej dodatkowej pracy.Jesteśmy bardzo pracowite i sumienne. Prosimy o kontakt 783027569

  6. witam jestem zainterreowany oferta. posiadam doświadczenie w niemczech w pracach przy zbiorach. pracowałem przez 4 sezony w bio landach pana Lorenz Gunter w miejscowosci elkershausen okolice gottingen land niderganden wraz z zona 🙂
    posiadamy własne auto znajomosc jezyka i znamy realia tej pracy