€ 8,50 netto + zakwaterowanie

Oferty pracy w Niemczech przy regipsach – montaż płyt G-K (bez języka)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 marca 2013 02:35

Niemiecka firma poszukuje pracowników budowlanych (regipsiarzy) do pracy w Niemczech przy regipsach, montażu płyt gipsowo-kartonowych (G-K). Ogłoszenie dotyczy pracy bez znajomości języka niemieckiego przy remontach i budowach na ternie Niemiec.

Stanowisko: pracownik budowlany (regipsiarz)

Obowiązki:
– typowa praca na stanowisku monter płyt gipsowo-kartonowy
– szybkie tempo pracy
– praca na akord w późniejszym okresie

Wymagania:
– doświadczenie (udokumentowane) w pracy przy montażu płyt G-K potwierdzone referencjami lub świadectwem pracy
– własne auto na ekipę

Oferujemy:
– wynagrodzenie w wysokości 8, 50 euro za godzinę netto
– zakwaterowanie na terenie Niemiec
– umowę o pracę na czas określony

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: rekrutacja@jne.com.pl
(w temacie REGIPSIARZ).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 42514134381b127

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech przy regipsach – montaż płyt G-K (bez języka)”

  1. Oferta wspólpracy podejme prace w niemczech wlasny transport doswiadczenie wykanczanie wnetrz plytki zabudowy g/k