€ do ustalenia

Oferty pracy w Niemczech przy produkcji okien w Ahaus od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ahaus
  • Opublikowany: 12 lipca 2013 01:26

Dla producenta Okien PCV/Drewno poszukujemy od zaraz osób do pracy w Niemczech przy produkcji w miejscowości Ahaus. Oferta dla osób posiadających doświadczenie przy podobnej produkcji, oraz z komunikatywnym językiem niemieckim.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ahaus, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– praca w charakterze pomocnika w zakładzie produkcyjnym, wytwarzającym okna PCV oraz drewniane
– dbanie o porządek stanowiska pracy

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
– ubezpieczenie wraz z zakwaterowaniem
– stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu
– pracę w przyjaznej atmosferze
– unormowany czas pracy
– po zakończeniu kontraktu możliwość bezpośredniej pracy u pracodawcy Niemieckiego

Oczekujemy:
– koniczna znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
– co najmniej roczne doświadczenie w pracy przy produkcji okien
– dyspozycyjności, sumienność, dokładność
– mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B. oraz auta

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem pod adres mailowy: infopl@hpnplus.eu

W temacie maila proszę wpisać: Pracownik produkcji okien

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do osobistej wizyty w Katowicach w naszym biurze
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
40-019 Katowice
tel. +(48) 32 450-87-09
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-17:00

ID ogłoszenia: 91551df4ae8494b6