€ euro

Oferty pracy w Niemczech – Pracownik produkcji okien i fasad aluminiowych

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 18 stycznia 2015 01:59

Poszukiwany pracownik produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce okien oraz fasad aluminiowych przy montażu. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Pracownik produkcji okien i fasad aluminiowych
Miejsce pracy: Całe Niemcy

Opis stanowiska:
– produkcja okien i fasad Schüco, Hueck, Raico
– Produkcja oku okiennych
– Praca na zakładzie

Wymagania:
– doświadczenie przy produkcji okien oraz fasad
– prawo jazdy kat. B
– komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule GM/M/01/2015

ID ogłoszenia: 21154b8e04a62761