€ na początek 8,19 Euro/h

Oferty pracy w Niemczech pomocnik produkcji – pakowanie, kontrola części, poprawki w dziale Natryskownia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 4 września 2013 00:39

Aktualne ogłoszenie – firma produkcyjna z Norymbergi poszukuje pomocnika do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu, kontroli części oraz drobnych poprawkach w dziale natryskowni. Zatrudnienie dla osób sprawnych manualnie, potrafiących pracować w zespole i znających komunikatywnie język Niemiecki.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji w dziale Natryskownia
Miejsce pracy: okolice Norymbergi -Niemcy
Zarobki: 8,19 Euro/godzinę brutto w okresie próbnym i 9,99 Euro/godzinę brutto po 7 miesiącach

Zadania:
• kontrola części, poprawki i pakowanie
• sporządzanie raportów i dokumentacji w komputerze
• praca na 3 zmiany w następujących godzinach : 6,00-14,00 / 14,00-22,00 / 22,00-06,00

Wymagania:
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na produkcji
• punktualność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
• gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• umiejętność pracy w zespole i organizacji własnej pracy
• gotowość do długoletniej współpracy
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego która będzie weryfikowana telefonicznie

Oferujemy:
• umowę o pracę z firmą niemiecką
• wymiar czasu pracy min. 38 godzin tygodniowo (gwarantowane) plus dodatki za pracę w soboty, niedzielę oraz zmianę nocną
• opłacane składki na ubezpieczenie społeczne
• możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych w cenie 130 Euro miesięcznie (opcja)

Kontakt:
• Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy:
biuro@kprconsulting.pl
lub na adres : KPR Consulting, 55-300 Środa Śl. ul. Malczycka 12-16
tel.: 71 31 73 517 lub kom. 784 66 51 66
• po wstępnej selekcji, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
• Firma KPR Consulting nie pobiera żadnych opłat od kandydatów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na wskazany poniżej adres. W temacie maila należy umieścić nazwę stanowiska .

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Agencja Pracy KPR Consulting – nr rejestru agencji zatrudnienia 9248

ID ogłoszenia: 8765225bff5602e6