€ 8,19/h

Oferty pracy w Niemczech – pomocnik produkcji od zaraz (Donauwörth)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Donauwörth
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2013 00:20

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla swojego klienta z Donauwörth poszukuje pracowników do pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji jako pomocnik. Ogłoszenie adresowane do pracowników posiadających własne zakwaterowanie.

Stanowisko: pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Donauwörth, Niemcy
Zarobki: 8,19 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę przy linii produkcyjnej polegającej na lutowaniu części elektronicznych. Oferta adresowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet.

Wymagania:
– Posiadanie zakwaterowania na terenie Donauwörth ponieważ pracodawca nie zapewnia zakwaterowania ani transportu do pracy.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszę o wysyłanie maila na adres aplikacja@akronis-personal.de W tytule proszę wpisać DON – Löter/in

UWAGA! osoby bez zakwaterowania proszę nie wysyłać zgłoszeń!

ID ogłoszenia: 742516203ba5f721