€ 7,50 brutto

Oferty pracy w Niemczech pakowanie książek bez znajomości języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 12 maja 2014 01:00

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu płyt CD, książek na magazynie wysyłkowym w Monachium. Oferta bez znajomości języka niemieckiego, możliwe zatrudnienie dla par.

Stanowisko: pakowacz na magazynie
Miejsce pracy: Monachium
Zarobki: 7,50 brutto

Zadania:
Fizyczna praca na magazynie wysyłkowym (książki, płyty CD, elektronika) przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu paczek do wysyłki. Do zadań pracownika będzie należało naklejenie nalepki adresowej oraz wprowadzenia numeru przesyłki do systemu informatycznego.

Wymagania:
– umiejętność obsługi komputera
– doświadczenie w pracy na magazynie przy zbieraniu, zamówień pakowaniu
– zdolność do pracy zespołowej
– uczciwość, dokładność, drobiazgowość
– aktualne zaświadczenie o niekaralności
– chęć do pracy na zmiany wieczorne i nocne
– preferowane osoby z własnym środkiem transportu (dojazdy do pracy)

Oferujemy:
– wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania na terenie Monachium
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę na nocne zmiany
– bezpłatne przygotowanie dokumentacji pracownika
– brak opłat za rekrutację
– pomoc prawno-administracyjną przy uzyskaniu dodatków socjalnych

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowanie magazyn Monachium”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4495370139da2055