Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 950€ netto/m-c

Oferty pracy w Niemczech opiekunka osób starszych w Bad Salzuflen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Salzuflen
  • Opublikowany: 13 czerwca 2013 11:42

Ogłoszenie dotyczy pracy w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych w Bad Salzuflen od 1-go lipca. Oferta dla kobiet z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Dla swojego klienta w Niemczech poszukujemy opiekunki osoby starszej

Termin: 1 lipca
Wynagrodzenie: 950€ netto/m-c.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– wiek powyżej 30 lat
– osoba niepaląca

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– dodatkowe ubezpieczenie
– zakwaterowanie i wyżywienie na koszt podopiecznego

Obowiązki:
– dbanie o podopiecznego (codzienna higiena ciała, ubieranie, rozmowy, podawanie posiłków, podawanie leków)
– dbanie o dom (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie)

Osoba podopieczna to Pani w wieku 82 lat mieszkająca w domu z ogrodem w Bad Salzuflen (25km od Bielefeld).
Pani jest po sparaliżowana, po udarze, amputacji prawej nogi i lewej stopy i ma początkującą demencję. Dom wyposażony jest w podnośnik, wózek inwalidzki i specjalny zlew do mycia włosów w łóżku. Dodatkowo do podopiecznej przychodzi pielęgniarka do opatrywania ran i zmiany cewnika.

Prosimy o zgłoszenia osób spełniających powyższe wymagania.

+48535222961

rekrutacja@propersonal.pl

Renomowana agencja pracy ProPersonal ( numer rejestru 8760)

ID ogłoszenia: 53551baf6fb5b11e

ilość wszystkich wyświetleń: 1824, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: rekrutacja
  • Zarejestrowany od: 3 czerwca 2013

Inne przedmioty dodane przez rekrutacja

Ostatnie przedmioty dodane przez rekrutacja »