€ 1,300.00

Oferty pracy w Niemczech na produkcji od zaraz (pakowacz)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lutego 2013 02:08

Dla Niemieckiego klienta szukamy od zaraz pracowników- pakowaczy do pracy w Niemczech na produkcji przy taśmie produkcyjnej. Praca bez znajomości języka Niemieckiego (warunek nie konieczny – lecz mile widziany).

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: różne lokalizacje (całe Niemcy)

Obowiązki pracownika:
– pomocnicze prace związane ze wsparciem produkcji
– praca na linii produkcyjnej
– pakowanie produktów
– kontrola jakości

Oferujemy:
– stabilną pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz
– zakwaterowanie na terenie Niemiec
– pomagamy z formalnościami

Wymagania:
– Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
– Umiejętność organizacji pracy we własnym zakresie
– Język niemiecki w stopniu komunikatywnym (mile widziany)

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia w postaci CV w języku polskim na adres e-mail: karolinakowalczyk@aol.com [Uwaga! – ogłoszenie to prawdopodobnie próba oszustwa]

Ogłoszenie pochodzi z serwisu: epraca.com.pl

Załączone zdjęcie nie przedstawia miejsca pracy, stanowi jedynie ilustrację oferty.

ID ogłoszenia: 8425126cb6fdfeb5

3 komentarze na “Oferty pracy w Niemczech na produkcji od zaraz (pakowacz)”

  1. andrzej242242 na 3 marca 2013 @ 15:39

    chetnie podejme prace prosze o pilny kontakt 787722673. czekam :))))

  2. AniaFiedorowicz1 na 1 kwietnia 2013 @ 13:22

    Witam jestem zainteresowana wasza ofertą pracy
    w pakowaniu mam doświadczenie ponieważ pracowałam w Holandi przy pakoowaniu cebulek kwiatów i owoców
    prosiłabym o kontakt 725481790 pozdrawaiam

  3. szukam pracy na stanowisku pakowacz od zaraz obecnie przebywamy w Niemczech trzy osoby.