€ 8,50/h + premie

Oferty pracy w Niemczech na magazynie zbieranie, kompletowanie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Opublikowany: 31 maja 2013 01:33

Firma z Koblencji poszukuje osób do fizycznej pracy na magazynie w Niemczech przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień na stanowisko order picker – pracownik magazynu z produktami spożywczymi. Znajomość języka nie jest wymagana, ale mile widziana.

Miejsce pracy: Koblencja, Niemcy
Stanowisko: pracownik magazynowy
Zarobki: 8,50 euro za godzinę + premie

Obowiązki pracownika:
– zbieranie zamówień na magazynie (chłodni)
– przyjęcie towaru na magazyn
– układanie towaru zgodnie ze schematem
– wydawanie towaru zgodnie z systemem informatycznym
– utrzymanie czystości stanowiska pracy

Wymagania:
– doświadczenie w podobnej pracy
– znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
– elastyczność, dokładność oraz dyspozycyjność
– gotowość do zatrudnienia w Niemczech
– umiejętność pracy zespołowej
– umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:
– Umowę o prace z zagwarantowaną liczbą godzin do wypłaty miesięcznie (173,34 godziny),
– Konto bankowe w Deutsche Bank,
– Opiekę polskojęzycznego koordynatora,
– Zakwaterowanie w pełni umeblowanych mieszkaniach (mieszkania 6 osobowe – 3 pokoje po 2 osoby w pokoju) za odpłatnością 200 Euro miesięcznie potrącanych z wynagrodzenia,
– Ubranie robocze stosowne do warunków pracy,
– Ubezpieczenie zdrowotne w kasie AOK Rheinland Pfalz.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i załączanie CV.

ID ogłoszenia: 48451a7f52acf8ff

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech na magazynie zbieranie, kompletowanie zamówień”

  1. adrian.dulanowski na 31 maja 2013 @ 11:03

    Witam,
    Jestem osobą zainteresowaną podjęciem wyżej wymienionej pracy, spełniającą wszystkie wymogi. Wypełniłem kwestionariusz, czekam na dalsze informację.

    Dodatkowo mam jeszcze trzy osoby spełniające wymogi również zainteresowane pracą.

    Pozdrawiam. !