€ na akord

Oferty pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu Kaufland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 01:48

Magazyn Kaufland rekrutuje pracowników na stanowisko komisjoner. Fizyczna praca w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie dla osób z uprawieniami na wózki widłowe.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Niemcy, sklepy Kaufland

Wynagrodzenie: przez okres pierwszych 2 tygodni praca na godziny następnie system wypłaty wynagrodzeń na akord

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie w niskiej temperaturze- w miejscu pracy obowiązuje ok 0-2 stopni Celsjusza
  • Do zadań pracowników należeć będzie komisjonowianie, zbieranie zamówień
  • Wykonywanie zadań z użyciem wózków widłowych.
  • Zbieranie zamówień odbywa się z użyciem skanera

Oczekujemy:

  • koniecznie wymagamy posiadania przetłumaczonego uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • dodatkowym atutem podczas rekrutacji będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres pół roku

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • pracę na okres połowy roku
  • zamieszkanie
  • zgodnie z umową płatny urlop

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz zeskanowanym dokumentem potwierdzającym uprawnienia na obsługę wózków widłowych na adres:

  • raciborz@silesiapersonal.pl
  • opole@silesiapersonal.pl
  • gliwice@silesiapersonal.pl
źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-magazynier-id198952.html

ID ogłoszenia: 68528ca52ce3465