€ 0,00

Oferty pracy w Niemczech na magazynie pracownik hali od zaraz grupa Blankenfelde-Mahlow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Blankenfelde-Mahlow
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 23:34

Legalna praca w Niemczech od zaraz na magazynie jako pracownik hali. Oferta dla grupy z dojazdami w Blankenfelde-Mahlow. Wystarczy podstawowa znajomość języka niemieckiego.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik hali – grupa z dojazdami (okolice Blankenfelde-Mahlow)
OD ZARAZ

Obowiązki:
– konfekcjonowanie towarów suchych na terenie marketu
– praca na zmianę nocną lub popołudniową
– praca z dojazdami (blisko terenów przygranicznych)

Wymagania:
– uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem elektrycznym/ wózki widłowe(warunek konieczny)
– podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w pracy na hali
– solidność, pracowitość, odpowiedzialność
– gotowość do wyjazdu własnym samochodem (1 osoba na grupę) – NIE oferujemy noclegu

Oferujemy:
– pracę 40h tygodniowo, na zmianę nocną lub popołudniową
– wynagrodzenie w wysokości 8 euro brutto/h
– legalną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
– zatrudnienie przez firmę Polską
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem “pracownik hali” w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 43053bfc8229656c

2 komentarze na “Oferty pracy w Niemczech na magazynie pracownik hali od zaraz grupa Blankenfelde-Mahlow”

  1. slawomir grzesiak na 14 lipca 2014 @ 08:07

    podejme prace od zaraz