€ akordowy system wynagradzania

Oferty pracy w Niemczech na magazynie NETTO Krefeld bez języka atrakcyjne warunki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 7 grudnia 2014 18:34

Firma Netto z Krefeld poszukuje pracowników magazynu do pracy w Niemczech przy kompletowaniu zamówień w systemie słuchawkowym. Oferta bez języka niemieckiego (konieczna jest tylko znajomość liczebników do tysiąca, oraz kilku podstawowych słów).

Firma CASTOR Sp. z o.o, poszukuje pracowników do pracy w branży logistycznej na terenie Niemiec. Współpracujemy z magazynami NETTO w kilku miejscowościach. Aktualnie poszukujemy osób do pracy w magazynie NETTO w Ganderkesee oraz w Krefeld w charakterze KOMISJONERA.

Opis stanowiska
Osoba zajmująca stanowisko komisjonera kompletuje zamówienia na paletę przy użyciu systemu słuchawkowego oraz paletowego wózka elektrycznego. Do obsługi systemu słuchawkowego wystarczy znajomość liczebników oraz kilku słów po niemiecku.

Wymagamy:
– doświadczenia w pracy w dużych centrach dystrybucyjnych sieci sklepów spożywczych
– doświadczenia w układaniu towarów na palete
– znajomości liczebników od 1 do 1000 po niemiecku
– umiejętności poruszania się paletowymi wózkami elektrycznymi
– dyspozycyjności do wyjazdu w ciągu tygodnia
– mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– zakwaterowanie
– instruktaż i wprowadzenie do pracy
– opiekę brygadzisty
– możliwość uzyskania wysokich zarobków
– premie motywacyjną

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@castor-logistic.pl

ID ogłoszenia: 925547c6ae9bb948