€ 11euro/h brutto

Oferty pracy w Niemczech na budowie dla montera okien PCV i rolet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 1 czerwca 2014 20:58

Firma budowlana zatrudni pracownika na budowę w charakterze montera okien PCV i rolet. Praca w Niemczech od zaraz dla osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:
MONTER OKIEN PCV I ROLET
Opis stanowiska:
– praca przy montażu okien PCV i rolet,
-praca na terenie Niemiec.

Od Kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego lub średniego technicznego kierunkowego,
– wymagane doświadczenie przy montażu okien PCV oraz rolet,
– umiejętności czytania rysunku technicznego,
– dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
– umiejętności posługiwania się narzędziami i maszynami niezbędnymi do wykonania montażu ,
– chęci do pracy,
– znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
– własny samochód mile widziany.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
– umowę o pracę ,
– pracę w renomowanej firmie,
– atrakcyjne wynagrodzenie ,
– opłacone zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim i niemieckim na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie MON.PCV/UE/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 64253848cc48f231