€ 7 euro/h

Oferty pracy w Niemczech dla par pakowanie bez znajomości języka Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 00:10

Firma produkcyjna z Rheine poszukuje od zaraz 4 pary do pracy w Niemczech przy pakowaniu bez znajomości języka niemieckiego (możliwa praca dla osób z komunikatywnym językiem angielskim). Pracodawca na chwilę obecną poszukuje 4 par.

Stanowisko: pakowacz
Zarobki: 7 euro/h
Miejsce pracy: Rheine

Zadania:
Pracownicy na powyższym stanowisku będą odpowiedzialni za pakowanie towarów na linii produkcyjnej lub magazynie. Do obowiązków pracowników mogą należeć również prace związane z utrzymaniem czystości.

Wymagania:
– min. jedna osoba na parę musi znać język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie własnego środka transportu
– gotowość do pracy w Niemczech w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:
– legalną stałą pracę w Niemczech na podstawie niemieckiej umowy wraz ze świadczeniami socjalnymi
– konkurencyjne warunki płacowe
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Start pracy OD ZARAZ!

Osoby spełniające warunki podane powyżej oraz zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV wraz ze zdjęciem na adres:

info@all-pl.de

źródło oferty: praca4u.net/praca-dla-pary-id190509.html

ID ogłoszenia: 560521a8daba5331

7 komentarzy na “Oferty pracy w Niemczech dla par pakowanie bez znajomości języka Rheine”

  1. Witam jestem wraz z bratem zainteresowany państwa oferta to mój nr.tel.667230868 czekam na telefon od państwa miłego dnia życzę

  2. Witam
    Wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani pracą
    nr kontaktowy 721 453 546
    pozdrawiam

  3. witam wraz z partnerka jestesmy zaonteresowani w./woferta jestesmy mloda para 24i22 lata( ona komunikaywnu angielski on niemiecki) ona pracownik produkcji kontroler jakosci on magazynier operator wozka widlowego. prosze o kontako 663-058-723 [pozdrwiam

  4. wraz z bratem jestesmy zainteresowani wasza oferta pracy pracowalem na magazynie w anglii 2 lata i jezyk jest mi znajomy czekam na kontakt +48721351891 dziakuje

  5. praca dla par na 18 września 2013 @ 06:15

    Dziendobry jesteśmy małżeństwem i jesteśmy zainteresowani pracą na produkcji . posiadamy samochód i jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz . mamy doświadczenie w pracy w niemczech .

  6. witam!jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem,razem z chłopakiem posiadamy doświadczenie w pakowaniu towaru,chłopak posiada doswiadczenie na wózek widlakowy.proszę o kontakt na Emeila