€ 7,50 euro/h

Oferty pracy w Niemczech dla kobiet – produkcja części Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Turyngia
  • Opublikowany: 10 października 2013 01:13

Firma z Turyngii poszukuje kobiet do pracy w Niemczech na produkcji części przy kontroli jakości i pakowaniu na linii produkcyjnej. Oferta dla pań z dobrą znajomością języka – doświadczenie nie jest wymagane.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Heilbad Heiligenstadt, Turyngia
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę

Zadania:
– praca przy wsparciu procesów technologii produkcji polegająca na zawieszaniu lekkich części samochodowych do ich dalszej obróbki
– praca przy kontroli jakości wyprodukowanych elementów
– pakowanie, etykietowanie gotowych towarów

Wymagania:
– jedynym kryterium do podjęci pracy jest znajomość języka – praca nie wymaga doświadczenia ani specjalnych umiejętności

Oferujemy:
– legalną pracę w Niemczech na podstawie niemieckiej umowy
– atrakcyjną stawkę godzinową
– możliwość długiego kontraktu
– dodatki za prace w godzinach nocnych, niedziele oraz dni świąteczne
– zatrudnienie w wymiarze 48 godzin tygodniowo
– zapewnione ubezpieczenie
– zakwaterowanie zorganizowane w dwuosobowych pokojach – koszt zaledwie 50 euro za miesiąc (kwaterunek oddalony o 15 km od miejsca pracy)

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id195131.html

ID ogłoszenia: 8645255f1eb1ebc6