€ 1,200.00

Oferty pracy w Niemczech dla kelnera – kelnerki w Oberhof

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberhof
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:24

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kobiet i mężczyzn na stanowisko kelnera lub kelnerki w miejscowości Oberhof. Zatrudnienie przy obsłudze gości dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Masz doświadczenie w pracy jako Kelner, Kelnerka ? Znasz język niemiecki. Lubisz poznawać nowych interesujących ludzi? Szukasz stabilnej pracy na minimum rok?

Jeśli wszystkie odpowiedzi na pytania są u Ciebie twierdzące…….oznacza to, że szukamy właśnie Ciebie.

Kelner/ka

Miejsce pracy: Niemcy, Oberhof,

Nr referencyjny: DE/31/KELL

Obowiązki:

Kompleksowa osługa gości restauracji
Pomoc w wyborze dań
Przyjmowanie zamówień
Budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy na stanowisku KELNER /KA
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na min. 1 rok
Atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
Pełen pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie emerytalne,
Płatny urlop, dodatek świąteczny
Organizację wyjazdu
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 669 851 420.

ID ogłoszenia: 28953ea14888ed92

Brak tagów