€ do ustalenia

Oferty pracy w Niemczech dla HYDRAULIKÓW – MONTERÓW na budowie – pilne!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2013 19:15

Agencja pracy za granicą dla klienta z Niemiec poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech jako  Hydraulik, monter instalacji sanitarnych. Ogłoszenie adresowane do osób posiadających doświadczenie zawodowe oraz potrafiące porozumiewać się w języku Niemieckim.

oferty zatrudnienia w Niemczech dla:

  • MONTERÓW INSTALACJI grzewczych i sanitarnych
  • HYDRAULIKÓW

Obowiązki:
– Instalacje sanitarne
– Przebudowy instalacji
– Renowacje starych instalacji

 Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
– Wykształcenie i doświadczenie zawodowe
– Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

 Niemiecki pracodawca oferuje:
– Umowę o pracę na czas nieokreślony
– Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
– Stawka godzinowa od 10 euro brutto
– Miesięczne wynagrodzenie netto min. 1500 euro
– Min. 40 godzin pracy w tygodniu
– Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
– Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
– Płatny urlop
– Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila:  HYDRAULIK  WA
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

ID ogłoszenia: 922516708df697a1