€ 8,19 brutto

Oferty pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu na produkcji w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2014 01:14

Przetwórnia mięsa z Monachium poszukuje do pracy w Niemczech przy pakowaniu wędliny na produkcji od zaraz i bez znajomości języka. Oferta sezonowa na okres 3 miesięcy, z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Monachium
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
– praca przy taśmie polegająca na pakowaniu wędliny na tacki zgodnie z zadaną wagą
– obsługa maszyny pakującej (po przeszkoleniu)
– naklejanie etykiet z wagą i kodem produktu
– końcowa kontrola jakości

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku nabyte za granicą lub w Polsce
– znajomość zasad higieny przy pracy z żywnością
– mile widziana nawet podstawowa znajomość języka
– gotowość do podjęcia pracy sezonowej od maja do lipca bez możliwości przedłużenia
– pracodawca wymaga dokumentu poświadczającego niekaralność pracownika

Oferujemy:
– legalną pracę sezonową na warunkach niemieckich
– umowę na okres 3 miesięcy z agencją pośrednictwa zatrudnienia
– atrakcyjne zarobki
– pomoc przy formalnościach
– mieszkanie oraz odzież robocza zapewnione (koszt mieszkania to 200 euro miesięcznie)

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniajacych podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowanie wedlin Monachium”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 2105355bf956f824

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu na produkcji w Monachium”

  1. Jestem zainteresowany, proszę o więcej informacji.