€ 8,19/h

Oferty pracy Niemcy fizyczna przy sprzątaniu bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 lipca 2013 00:37

Polska firma sprzątająca z Berlina poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów bez znajomości języka niemieckiego. Oferta dla osób z doświadczeniem na stanowisku sprzątacz lub sprzątaczki.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Zarobki: 8,19 euro za godzinę brutto + dieta 15 euro za każdy dzień

Obowiązki:
– Fizyczna praca u klientów przy sprzątaniu. Firma posiada umowy z biurami na terenie miasta, ale obsługuje również klientów prywatnych (domy, mieszkania, apartamenty). Wśród zleceń pojawiają się również zlecenia sprzątania po remontach, terenów przemysłowych, magazynowych etc.

Wymagania:
– prawo jazdy i najlepiej własne auto
– mile widziane osoby znające chociaż podstawy języka, ale nie jest to wymagane
– doświadczenie przy sprzątaniu (co najmniej 2 lata)
– zaświadczenie o niekaralności
– dokładność, pracowitość, motywacja

Oferujemy:
– legalną pracę na podstawie umowy czasowej z firmą działającą na terenie Niemiec
– pomoc ze znalezieniem zakwaterowania
– atrakcyjne zarobki oraz premie
– możliwość stałej współpracy

Praca od zaraz jak tylko znajdziemy odpowiednich kandydatów. Dojazd do Niemiec we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane prosimy przesłać aplikację drogą elektroniczną.

ID ogłoszenia: 93151f1b571962cc

15 komentarzy na “Oferty pracy Niemcy fizyczna przy sprzątaniu bez znajomości języka Berlin”

  1. piter1762 na 27 lipca 2013 @ 09:49

    Witam serdecznie!!!
    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą i mam doświadczenie.
    Pracowałem w Londynie w hotelach i między innymi sprzątałem pokoje.
    Chcę zamieszkać w Niemczech na stałe i po przyjeździe pójść do szkoły,a także ściągnąć małżonkę i córeczke.
    Bardzo prosze o pomoc,przychylne rozpatrzenie!!!
    Wszystkie potrzebne dokumenty mam przetłumaczone.
    piter1762@wp.pl
    503-025-676
    Dziękuje i pozdrawiam!
    Piotr

    • barbarela62 na 31 lipca 2013 @ 18:45

      Jestem zainteresowana ta ofertą mam doświadczenie w pracy przy sprzataniu 513 012 670

  2. Misha1908 na 29 lipca 2013 @ 14:10

    Witam,
    jesteśmy parą zainteresowaną podjęciem pracy na terenie Niemiec. Zaznaczam iż chcemy podjąć prace razem, jesteśmy ambitni i pracowici oraz punktualni. W załączniku przesyłamy Nasze CV. Nasz numer telefonu +48 733699737.

    Mit freundlichen Grüßen, Michal Ligezka, Mariola Cetnarowska

  3. witam ja i moj kolega jestesmy zainteresowani panstwa oferta prosze o kontakt 782673535

  4. pasha_yuna na 29 lipca 2013 @ 17:55

    Dzień dobry.
    Jesteśmy rodziną z Ukrainy.
    Szukamy pracy za granicą.
    (Pasha – 27 lat, Yuna – 24 lat).
    Pół roku temu były w Polsce.
    Życzymy ponownie poyihity do pracy, ale razem.
    Czy jest to możliwe?.
    Czekam na odpowiedź.

    E-mail – pasha_yuna@mail.ru

    Facebook – https://www.facebook.com/yunapasha.matvijchyk

  5. Witam,

    Pilnie poszukuję pracy. Wraz z dwoma koleżankami jesteśmy bardzo zainteresowane Państwa ofertą. Posiadamy własne auto więc z dojazdem nie będzie problemu. Proszę o szybki kontakt telefoniczny.

    tel: 607-282-629
    e-mail: r.k.g@op.pl

  6. karolina1990Berlin na 30 lipca 2013 @ 14:53

    witam.
    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą.
    Posiadamy prawo jazdy kat.B , samochód – co umożliwia łatwiejszy dojazd do miejsca pracy.
    Język niemiecki jedna podstawy druga trochę lepiej.
    Jesteśmy odpowiedzialne,punktualne, solidne, uczciwe, nie karane. Gotowe do pracy od zaraz. Mieszkamy w Berlinie.
    Doświadczenie w sprzątaniu około 3 lata w tym ponad pół roku w Niemczech.

    Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za odpowiedź.
    email: karolina.sagan@wp.pl
    telefon oraz dalszy kontakt prosimy na email.

  7. Witam!
    Jestem zainteresowany ową ofertą.
    Jestem zwarty i gotowy do pracy od zaraz, jestem osobą młodą i bez żadnych nałogów. Proszę o kontakt 603-573-975 lub kubiak2202@o2.pl

  8. Adrian89 na 30 lipca 2013 @ 19:18

    Jestem zainteresowany państwa ofertą. Mam 24 lata. Jestem osobą dokładną,sumienną i rzetelną. Pracowałem już na podobnym stanowisku.Sprzątałem po mieszkaniach i biurach. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mój numer to 507454646 albo email adrian.lipski@onet.pl Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam

  9. barbarela62 na 31 lipca 2013 @ 06:24

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy.Mam wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu, prawo jazdy Pozdrawiam Barbara 513 012 670 stylab@op.pl

  10. miiilenka na 31 lipca 2013 @ 11:11

    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ta ofertą pracy. Interesuje Nas praca jako para. Posiadamy własne auto, więc nie ma problemu z dojazdem na miejsce i do danego miejsca pracy. Partner Krzysztof lat 27 zna język w stopniu komunikatywnym, Milena lat 25 język w stopniu podstawowym. Jesteśmy ambitni i rzetelni, nie boimy się pracy fizycznej. Chcemy na stałe zamieszkać w Niemczech, więc interesuje nas współpraca na dłuższy okres czasu. Kontakt : tel. 728102654 lub e-mail lewicka_milena@wp.pl

  11. monikaoferta na 2 sierpnia 2013 @ 16:14

    witam jestem zainteresowana państwa ofertą mam doświadczenie w sprzątaniu i znam Berlin byłam tam 6 miesięcy pracę mogę podjąć od zaraz 48788520168

  12. karolina.1234 na 26 sierpnia 2013 @ 21:13

    Witam.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mam doświadczenie w sprzątaniu. Pracuje w Przychodni Rodzinnej jako pracownik gospodarczy, ale chciałabym zmienić prace ponieważ Polskie zarobki nie pozwalają na utrzymanie rodziny. Moge podać kontakt telefoniczny potwierdzający to jak dokładnie wykonuje swoją prace. Byłabym wstanie zacząć prace od września.
    Telefon: 691994570
    e-mail : karolajna1992@tlen.pl

  13. witam
    jestemz zawodu hotelarzem
    szukam pracy mialem praktyke we FRANCJI i POLSCE
    prosze o kontakt 795-775-342

  14. Witam sedecznie, jestem zainteresowana ofertą pracy.