€ 9 euro/h + dodatki

Oferty pracy fizycznej w Niemczech dla sprzątaczek od zaraz – Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 26 maja 2013 23:36

Dla lotniska w Monachium poszukujemy od zaraz sprzątaczek do pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminalu lotniska. Ogłoszenie pracy fizycznej przeznaczone do kobiet z językiem niemiecki w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Monachium, Niemcy
Zarobki: 9 euro za godzinę brutto + różne dodatki

Zadania pracownika:
Kobieta zatrudniona jako sprzątaczka będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości terminala lotniczego, w tym sprzątanie ubikacji, pomieszczeń, szatni, korytarzy, poczekalni etc. Do obowiązków należeć będzie opróżnianie koszy na śmieci.

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie w pracy sprzątaczki,
– Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą prostą komunikację,
– Schludność, zaangażowanie, dokładność, pracowitość, punktualność,
– Chęć do podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy czas,
– Zaświadczenie o niekaralności (po akceptacji kandydata przez pracodawcę),

Oferujemy:
– Umowę o pracę na niemieckich warunkach podpisaną z pracodawcą,
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Wynagrodzenie 9 euro brutto/h podstawy plus dodatki,
– Pracę w systemie zmianowym,
– Możliwość pracy w nadgodzinach,
– Zakwaterowanie zapewnia pracodawca (3 km od miejsca pracy),
– Pracodawca zapewnia firmowy transport z miejsca zamieszania do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV (w języku polskim lub niemieckim),

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Sprzątaczka/Lotnisko.

ID ogłoszenia: 67251a27f67b44f9