€ 11 euro/h

Oferty praca w Niemczech na produkcji przy montażu części – Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Marktheidenfeld
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 20:17

Fabryka części samochodowych poszukuje pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy montażu na linii produkcyjnej. Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób biegle posługujących się językiem niemieckim (w mowie i piśmie).

Stanowisko: pracownik montażu, produkcji
Miejsce pracy: Marktheidenfeld, Bawaria
Zarobki: 11 euro za godzinę brutto

Zadania:
– fizyczna praca na linii produkcyjnej przy montażu i składaniu części samochodowych
– prace związane z kontrolą jakości produktów finalnych

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie na poziomie dobrym (weryfikowane w trakcie rekrutacji)
– doświadczenie na podobnym stanowisku przy montażu przemysłowym
– pożądane wysokie zdolności manualne pracownika
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
– mile widziane osoby posiadające samochód

Oferujemy:
– Zatrudnienie na warunkach niemieckich
– Stawkę godzinową 11, 11 Euro brutto, dodatki za pracę w godzinach nocnych, w niedziele i święta
– Pracę w systemie trzyzmianowym
– Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska („Pomocnik produkcji”) w temacie wiadomości na adres: Niemcy@gigroup.com

źródło: praca4u.net/pomocnik-produkcji-montaz-id188770.html

ID ogłoszenia: 79952013d225bf8a