€ 9 euro/h

Oferty fizycznej pracy w Niemczech przy załadunku i rozładunku w Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Opublikowany: 17 lipca 2013 00:54

Fizyczna praca w Niemczech dla mężczyzn przy załadunku i rozładunku tirów na hali w Münster. Oferta od zaraz dla panów silnych fizycznie oraz z komunikatywnym językiem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Münster, Niemcy
Zarobki: 9 euro za godzinę brutto

Zadania:
– typowa praca fizyczna związana z rozładunkiem i załadunkiem samochodów ciężarowych zarówno ręczna jak również z wykorzystaniem wózka widłowego

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– umiejętność obsługi wózka widłowego
– posiadanie zakwaterowania w Münster lub okolicach
– motywacja, dokładność
– siła fizyczna, wytrzymałość

Oferujemy:
– praca na zmianę wieczorną i nocną
– legalna praca na pełny etat (umowa na rok)
– atrakcyjna stawka 9 euro za godzinę

KONTAKT: telefoniczny w godzinach 12:00 do 17:00

pod numerem telefonu: 01723673632 – Ksiazek Joanna

lub e-mail.: joana.ksiazek@westfleisch.de proszę napisać swój numer telefonu

ID ogłoszenia: 41851e5ded254846