€ 8,19 brutto/h + dieta

Oferty dla kobiet przy produkcji i pakowaniu praca w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Langenfeld
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:44

Pracodawca  z Langenfeld poszukuje kobiet  do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu i pakowaniu na magazynie. Oferta bez znajomości języka – pilna do podjęcia od października 2013.

Stanowisko: Pakowacz montaż
Wynagrodzenie: 9,19 euro/godzina
Miejsce: Langenfeld

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za montowanie plastikowych lub metalowych stojaków i ich pakowanie. Praca odbywa się w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • pracę w systemie dwu zmianowym do października. Od października będzie funkcjonował system trzy zmianowy
  • nocleg- możliwość uregulowania należności po pierwszej wypłacie
  • zatrudnienie na umowę o pracę wraz z świadczeniami socjalnymi wstępnie do lutego 2014
  • możliwość pobrania zaliczki już po tygodniu

Aplikacja:
Cv wraz z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres: info@all-pl.de

Wymagania:

  • własny samochód

Źródło: http://www.praca4u.net/szukamy-kobiety-do-lekkiej-produkcji-i-pakowania-id189388.html

ID ogłoszenia: 255207af6f44f6d

2 komentarze na “Oferty dla kobiet przy produkcji i pakowaniu praca w Niemczech od zaraz”

  1. Jestem zainteresowana tą ofertą, mam prawo jazdy kat. B i mam własny samochód. Pracę podejmę od października. Proszę o kontakt na e-mail

  2. Witam jestem zainteresowana oferta wraz z kolezanka,posiadam prawo jazdy.Prosze o kontakt na maila