€ akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów bez języka Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 22:43

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka od kwietnia 2020. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie i wyżywienie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: akord.

Start: kwiecień 2020.

Długość umowy: ok. 3 miesiące.

Zakres obowiązków:
zbiór szparagów na polu.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • miłe usposobienie;
  • uczciwość;
  • solidność;
  • przykładanie się do obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę dla rencistów, studentów, emerytów i pań domu;
  • zakwaterowanie w 6-osobowych pokojach z wnęką kuchenną;
  • wyżywienie i zamieszkanie w cenie 10 EUR dziennie;
  • kierownictwo mówiące po polsku;
  • przyjazny zespół;
  • dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę na maksymalnie 3 miesiące.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez link:

Więcej informacji udzielimy telefonicznie, pod numerem:

04541 – 84 26 1

Prosimy dzwonić w godzinach 9:00 – 12:00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-od-kwietnia-2019-k-hamburga/

ID ogłoszenia: 2595c12d77cf290a