€ 7,40 euro/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory dyni od zaraz Bornheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bornheim
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 22:39

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach dyni. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Bornheim bez znajomości języka niemieckiego od zaraz do końca listopada.

Stanowisko: Pracownik do zbioru dyni

Lokalizacja: Bornheim, Niemcy

Zarobki: 7,40 euro/h

Czas trwania umowy: praca od września do połowy lub końca listopada 2015

Opis stanowiska pracy:

  • Sezonowa praca w Niemczech polegająca na ręcznym zbiorze małej odmiany dyni.

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od osób ze statusem ucznia, studenta lub emeryta, rencisty, gospodyni
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz oraz pozostania w Niemczech do połowy listopada
  • odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy na traktor

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w gospodarstwie – pracodawca zapewnia kontenery mieszkalne
  • zatrudnienie sezonowe od zaraz

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktowania się poprzez stronę:

Aby przesłać zgłoszenie należy kliknąć w odnośnik „Kontakt” nad mapką.

ID ogłoszenia: 47755db8311d6a86