€ na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw bez języka 2016 Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cappeln
  • Opublikowany: 25 października 2015 00:54

Dam pracę w Niemczech na rok 2016 od kwietnia dla Polaków przy zbiorach warzyw. Oferta w rolnictwie na farmie z okolic Cappeln bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Cappeln
Wynagrodzenie: na akord
Start: kwiecień 2016

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie zbiór dojrzałych warzyw z pola za pomocą rąk bądź określonych maszyn.

Wymagania:
– zależy nam na kandydatach mogących podjąć zatrudnienie w kwietniu 2016 roku
– wytrzymałość fizyczna
– zabranie ze sobą odpowiedniej, nieprzemakalnej odzieży
– zaradność, punktualność
– wwiązywanie się z obowiązków
– wykonywanie wszystkich czynności zaplanowanych na dany dzień

Oferujemy:
– wynagrodzenie w systemie akordu grupowego
– umowę holenderską
– zatrudnienie od kwietnia do listopada 2016
– płatne zakwaterowanie
– legalną pracę na 2 miesiące
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: pl@maehlmann-gemuesebau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2016-zbiory-warzyw-bez-jezyka-od-kwietnia-w-cappeln/

ID ogłoszenia: 835562c240b58933